Protiskluzová dlažba Marca Corona Phase Grey Batt.60 RT 7,2x60 (sokl)
Code: 19605Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | ANTI-SLIP FLOOR TILE |
|---|---|
| Weight: | 1.45 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 72 mm |
| Series: | Marca Corona Phase |
| Dimension: | 7.2 x 60 x 0.9 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 7,2 bm |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Use: | Jiné, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | F277 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |