Protiskluzová dlažba Sant Agostino Digitalart Grey 90x90 Rett.
Code: 21895Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 21.6 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 900 mm |
| Width: | 900 mm |
| Series: | Sant'Agostino Digitalart |
| Dimension: | 90 x 90 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,81 m² |
| Aesthetic appearance: | Vzory |
| Use: | Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | CSADIAGR90 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |