Protiskluzová dlažba Sant'Agostino Fineart White 20x20
Code: 21937Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 22.06 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | Sant'Agostino Fineart |
| Dimension: | 20 x 20 |
| Packaging: | 0,68 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Vzory |
| Use: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | CSAFIWHI20 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |