Protiskluzová dlažba Sant'Agostino Form Light 60x120 Antislip
Code: 35045Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 22.01 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Hrubý |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | Sant'Agostino Form |
| Dimension: | 60 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Use: | Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Balkon, Exteriér, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Terasa, Zahrada |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | CSAFOLIA12 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |