Protiskluzová dlažba Sichenia Ar_Gent Ash Grip 22,5x45
Code: 36738Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 23.87 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Hrubý |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 450 mm |
| Width: | 225 mm |
| Series: | Sichenia Ar_Gent |
| Dimension: | 22.5 x 45 x 0.9 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,215 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Bazén, Chodník, Exteriér, Garáž, Terasa, Zahrada |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 0184861 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |