Protiskluzová dlažba Sichenia Block Ice Grip 90x90 Rett.
Code: 36896Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20.99 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 900 mm |
| Width: | 900 mm |
| Series: | Sichenia Block |
| Dimension: | 90 x 90 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,62 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Beton |
| Use: | Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11 |
| Určení: | Bazén, Chodník, Exteriér, Garáž, Terasa, Zahrada |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 0180611 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |