Protiskluzová dlažba Sichenia Chateaux Antracite 60x90 (tl. 20mm)
Code: 36951Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 42.13 kg |
| Color: | Antracitová |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 20 mm |
| Length: | 900 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | Sichenia Chateaux |
| Dimension: | 60 x 90 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,54 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | 2 cm dlažba, Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11 |
| Určení: | Bazén, Chodník, Exteriér, Garáž, Terasa, Zahrada |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 0182204 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |