Protiskluzová dlažba Sichenia Chateaux Antracite Outdoor 60,5x91
Code: 36956Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 23.61 kg |
| Color: | Antracitová |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 910 mm |
| Width: | 605 mm |
| Series: | Sichenia Chateaux |
| Dimension: | 60.5 x 91 x 0.9 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,652 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11 |
| Určení: | Bazén, Chodník, Exteriér, Terasa, Zahrada |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 0181734 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |