Protiskluzová dlažba Sichenia Silvis Larice 40x120 Rett. (tl. 20mm)
Code: 37163Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 44.79 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 20 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 400 mm |
| Series: | Sichenia Silvis |
| Dimension: | 40 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,48 m² |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | 2 cm dlažba, Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Chodník, Exteriér, Garáž, Terasa, Zahrada |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 0181873 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |