Protiskluzová dlažba Xclusive Retro Black 20,5x20,5
Code: 21014-2Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | DLAŽBA XCLUSIVE RETRO |
|---|---|
| Weight: | 21.71 kg |
| Color: | Matný, Černá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 205 mm |
| Width: | 205 mm |
| Series: | Xclusive Retró |
| Dimension: | 20.5 x 20.5 x 1 |
| Style: | Retro |
| Packaging: | 0,6725 m² |
| Aesthetic appearance: | Břidlice |
| Use: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | Ret.Black 20,5*20,5 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |