Retro Dlažba Cerdomus Croatia Rondini set 2pc Wall 60x120 RT.
Code: 74403Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO DECORATIVE FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 32 kg |
| Color: | Matný, Zelená |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | Cerdomus Croatia |
| Dimension: | 60 x 120 |
| Style: | Retro |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 set |
| Aesthetic appearance: | Dekor, Květinové motivy, Vzory, Zvířecí motivy |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 92788 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |