Retro dlažba Del Conca SN Sorrentina Laurito 20x20
Code: 24423Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO DEL CONCA SN SORRENTINA 20X20 |
|---|---|
| Weight: | 20.69 kg |
| Color: | Matný, Béžová, Šedá, Modrá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | Del Conca SN Sorrentina |
| Dimension: | 20 x 20 |
| Style: | Retro |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,16 m² |
| Aesthetic appearance: | Vzory, Retro, Dekor |
| Use: | Dekor, Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 20SN00LAA |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |