Retro dlažba El Barco Costa Beige 20x20
Code: 50243Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO DLAŽBA EL BARCO COSTA |
|---|---|
| Weight: | 16 kg |
| Color: | Matný, Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | El Barco Costa |
| Dimension: | 20 x 20 |
| Style: | Retro |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1 m² |
| Aesthetic appearance: | Cihla |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér |
| Large format: | Ne |
| Material: | Interiérová dlažba - červený střep |