Retro dlažba El Barco Costa Grafito Torelo 2x20
Code: 65851Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO DLAŽBA EL BARCO COSTA |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| Color: | Matný, Antracitová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 20 mm |
| Series: | El Barco Costa |
| Dimension: | 2 x 20 |
| Style: | Retro |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Cihla |
| Use: | Obklad, Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér |
| Large format: | Ne |
| Material: | Interiérová dlažba - červený střep |