Retro dlažba Equipe Rivoli Chelsea Decor 20x20
Code: 68762Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO FLOOR TILE EQUIPE RIVOLI 20X20 |
|---|---|
| Weight: | 17.89 kg |
| Color: | Matný, Bílá, Cihlová, Oranžová, Modrá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | Equipe Rivoli |
| Dimension: | 20 x 20 |
| Style: | Retro |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1 m² |
| Aesthetic appearance: | Retro, Dekor, Květinové motivy |
| Use: | Dekor, Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9, Protiskluznost na bosou nohu A |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 30730 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |