Retro dlažba Grazia Old England London 20x20
Code: 14622Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO FLOOR TILE OLD ENGLAND 20X20 |
|---|---|
| Weight: | 17.96 kg |
| Color: | Matný, Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | Grazia Old England |
| Dimension: | 20 x 20 |
| Style: | Retro |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,2 m² |
| Aesthetic appearance: | Vzory, Retro |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | OE6 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |