Protiskluzová dlažba Grazia Old England Ottagono Bath 20x20
Code: 17360Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO FLOOR TILE OLD ENGLAND 20X20 |
|---|---|
| Weight: | 18.83 kg |
| Color: | Zelená |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | Grazia Old England |
| Dimension: | 20 x 20 |
| Face: | Octagon (Osmihran) |
| Packaging: | 1,1525 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Kámen, Luxusní zboží |
| Use: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | OEO4 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |