Retro dlažba Navarti Precut Penta Pink 45x45 Matt.
Code: 194232Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO DECORATED FLOOR TILE NAVARTI PRECUT 45X45 |
|---|---|
| Weight: | 21.48 kg |
| Color: | Multicolor |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9.5 mm |
| Length: | 450 mm |
| Width: | 450 mm |
| Series: | Navarti Precut |
| Dimension: | 45 x 45 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,22 m² |
| Aesthetic appearance: | Retro, Dekor |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |