Retro dlažba Tonalite Aquarel Decoro Elektra Blu 15x15
Code: 28181Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | TONALITE AQUAREL - RETRO WALL TILES SMALL FORMAT 15X15 |
|---|---|
| Weight: | 20.8 kg |
| Color: | Matný, Modrá, Multicolor, Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 150 mm |
| Width: | 150 mm |
| Series: | Tonalite Aquarel |
| Dimension: | 15 x 15 |
| Style: | Retro |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,5 m² |
| Aesthetic appearance: | Vzory, Retro, Dekor |
| Use: | Dekor, Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | AQU/ELE.BL |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |