Retro dlažba Tonalite Examatt Profilo Jolly Mosto Matt 1,2x15
Code: 153882Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | TONALITE EXAMATT HEXAGON |
|---|---|
| Weight: | 0.05 kg |
| Color: | Vínová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 150 mm |
| Width: | 12 mm |
| Series: | Tonalite Examatt |
| Dimension: | 1.2 x 15 x 0.8 |
| Face: | Hexagon (Šestihran) |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Retro |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |