Retro obklad Cerdomus Crete Sterlizia Decor set 60x120 Rett.
Code: 68454Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 32 kg |
| Color: | Matný, Zelená, Béžová, Modrá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9.5 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | Cerdomus Crete |
| Dimension: | 60 x 120 |
| Style: | Retro |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 set |
| Aesthetic appearance: | Vzory, Retro, Dekor, Květinové motivy |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 88579 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |