Retro obklad Elios Tropical Decoro Felce 20x20
Code: 27919Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | DECORATIVE WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 21.33 kg |
| Color: | Lesklý, Multicolor, Bílá, Zelená |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 9.5 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | Elios Tropical |
| Dimension: | 20 x 20 |
| Style: | Retro |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,24 m² |
| Aesthetic appearance: | Vzory, Extravagantní, Dekor, Květinové motivy |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 09920D1 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |