Retro vanová baterie 100mm stará mosaz (bronz)
Code: 978531Related products
RETRO3
€103,71
–17 %
Slezák Rav Morava old brass sink/wall basin mixer 100mm MK101.0/21SM
The average product rating is 3,9 out of 5 stars.
In stock
€70,29 excl. VAT
€85,05
RETRO3
€190,64
–18 %
Slezák Rav Morava Wall mounted sink mixer with round arm 224 mm MK102.0/28SM
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
In stock
€129,19 excl. VAT
€156,32
RAV SLEZÁK MORAVA OLD BRASS retro wall-mounted sink mixer with top handle MK102.0/28SM
RETRO3
€152,11
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Sprchový set s baterií, Stará mosaz (Bronz) MK180.0/2SM - 100 mm
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€103,08 excl. VAT
€124,73
RETRO3
€195,08
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA - Mixážní páčka, Stará mosaz MK168.0SM - Stará mosaz - bronz, 3/8''
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€132,21 excl. VAT
€159,97
RETRO3
€284,53
–28 %
Retro vanová baterie 100mm stará mosaz
The average product rating is 4,6 out of 5 stars.
2-4 weeks
€168,32 excl. VAT
€203,67
RETRO3
€152,11
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Sprchový set s baterií, Stará mosaz (Bronz) MK180.5/2SM - 150 mm
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€103,08 excl. VAT
€124,73
RETRO3
€284,53
–28 %
Retro vanová baterie 150mm stará mosaz (bronz) 134468
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€168,32 excl. VAT
€203,67
RETRO3
€88,41
–18 %
Slezák Rav Morava Old brass retro single water tap MK192SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€59,91 excl. VAT
€72,49
RETRO3
€195,08
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA - Mixážní páčka, Stará mosaz MK168.5SM - Stará mosaz - bronz, 1/2"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€132,21 excl. VAT
€159,97
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV MORAVA RETRO ANTIQUE BRASS TAPS WITH CROSSHEAD MK1 |
|---|---|
| Weight: | 2.5 kg |
| Color: | Bronz |
| Surface: | Lesklý |
| Installation: | Nástěnná |
| Control: | Kohoutkové |
| Battery management: | Kohoutkové |
| Spacing: | 100 mm |
| Style: | Retro |
| Location type: | Nástěnné |
| Využití_baterie: | koupelnové |
| Rozteč baterie: | 100 mm |
RETRO3
€284,53
–28 %
Retro vanová baterie 100mm stará mosaz
The average product rating is 4,6 out of 5 stars.
2-4 weeks
€168,32 excl. VAT
€203,67
RETRO3
€284,53
–28 %
Retro vanová baterie 150mm stará mosaz (bronz) 134468
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€168,32 excl. VAT
€203,67