Sant'Agostino Form Light Battiscopa 7,3x60
Code: 35046Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL AND FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 2.26 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 73 mm |
| Series: | Sant'Agostino Form |
| Dimension: | 7.3 x 60 x 1 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 14 ks |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Use: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Exteriér, Interiér |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | CSABFOLI60 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |