SELVA skleněné umyvadlo na desku 50,5x38cm, zlatá TY319
Code: TY319Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO COUNTERTOP SINKS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 9 kg |
| EAN: | 8590913134531 |
| Color: | Zlato |
| Length: | 135mm |
| Width: | 505mm |
| Series: | BEAUTY |
| Dimension: | 50,5x13,5x37,5 cm |
| Installation: | K postavení |
| Product depth: | 375mm mm |
| Face: | Ovál/Elipsa |
| Packaging: | 1ks |
| Material: | Sklo |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Přepad: | NE |
| Typ umyvadla: | Umyvadlo na desku |
| Brands: | SAPHO |