Settecento Park Avenue & Place Vendome Liner Pearl 5x24
Code: 12571Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL AND FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 0.29 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 240 mm |
| Width: | 50 mm |
| Series: | Settecento Park Avenue & Place Vendome |
| Dimension: | 5 x 24 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 12 ks |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 77123 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |