Shower arm 350mm, rose gold BR357
Code: BR357Related products
Product detailed description
- Sapho brand
- Ordering Code BR357
- Warranty 24 months
- Weight per mj 0,470 kg
- Installation Wall mounted
- Color Rose Gold
- Material Brass
- Retro shape
- Sprch Hanger 350 mm, 1/2"
Additional parameters
| Category: | RETRO HEAD SHOWERS AND ARMS |
|---|---|
| Weight: | 0.47 kg |
| EAN: | 8590913859991 |
| Color: | Růžové zlato |
| Length: | 100mm, 350mm |
| Installation: | Nástěnná |
| Product depth: | 350mm mm |
| Face: | Retro |
| Packaging: | 1ks |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |
| The item has been sold out… | |