SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Věšáček, Zlatá Růžová - lesklá COA0100ZRL
Code: COA0100ZRLRelated products
RETRO3
€62,23
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO Polička skleněná 600 mm, Zlatá Růžová - lesklá COA0900/60ZRL
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€42,17 excl. VAT
€51,03
RETRO3
€26,18
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Věšáček dvojitý, Zlatá Růžová - lesklá COA0102ZRL
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€17,74 excl. VAT
€21,46
RETRO3
€13,09
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Věšáček 30 mm - 2 ks, Zlatá Růžová - lesklá COA0103/30ZRL
2-4 weeks
€8,87 excl. VAT
€10,73
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV COLORADO GOLD ROSE GLOSSY - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| Weight: | 0.29 kg |
| EAN: | 8595163596559 |
| Color: | PVD, Zlatá růžová lesklá |
| Width: | 110 cm, 110 |
| Series: | Colorado |
| Product depth: | 85 mm |
| Hloubka: | 85 cm |
| Material: | Mosaz |
| Typ uchycení: | Easy installation |
| Váha brutto: | 0,29 |
| Výška: | 125, 125 cm |
| Celní kód: | 83025000 |
| Rozměr balení: | 85 x 125 x 110 mm |
| Typ produktu: | Koupelnový doplněk |
| Váha netto: | 0,23 |
RETRO3
€21,73
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Věšáček, Stará mosaz (Bronz) COA0100SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€14,73 excl. VAT
€17,82
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.