SLEZÁK RAV COLORADO - Umyvadlová baterie vestavěná, Zlatá - lesklá CO135Z
Code: CO135ZRelated products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV COLORADO GOLD LEVER TAPS |
|---|---|
| Weight: | 2 kg |
| EAN: | 8595163572065 |
| Color: | PVD, Zlatá lesklá |
| Surface: | Lesklý |
| Width: | 179, 179 cm |
| Series: | Colorado |
| Battery management: | pákové |
| Style: | Retro |
| Battery location: | Nástěnná |
| Product depth: | 75 mm |
| Typ kartuše: | Keramická, 35 mm KA3502 |
| Typ_baterie: | Umyvadlová |
| Hloubka: | 75 cm |
| Material: | Mosaz |
| Perlátor: | MA0018EZ |
| Typ uchycení: | Podomítkové |
| Váha brutto: | 2 |
| Výška: | 440, 440 cm |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Celní kód: | 84818011 |
| Průtok vody l/min: | 12 – 14 |
| Ramínko otočné (ANO,NE): | ne |
| Rozměr balení: | 75 x 440 x 179 mm |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
| Váha netto: | 1,76 |
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.