SLEZÁK RAV COLORADO - Vanová baterie, Zlatá - lesklá CO154.5Z - ZLATÁ - lesklá, 150 mm
Code: CO154.5ZRelated products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV COLORADO GOLD LEVER TAPS |
|---|---|
| EAN: | 8595163572119 |
| Color: | PVD, Zlatá - lesklá |
| Surface: | Lesklý |
| Length: | 195 |
| Width: | 155 |
| Series: | Colorado |
| Dimension: | 150 mm |
| Battery management: | pákové |
| Style: | Retro |
| Battery location: | Nástěnná |
| Product depth: | 144 mm |
| Typ kartuše: | Keramická, 35 mm KA3502 |
| Typ_baterie: | Vanová |
| Material: | Mosaz |
| Perlátor: | MA0001Z |
| Přepínač vody: | SD0017Z |
| Typ uchycení: | Nástěnné |
| Váha brutto: | 1,41 |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Celní kód: | 84818011 |
| Průtok vody l/min: | 12 – 14 |
| Ramínko otočné (ANO,NE): | ne |
| Rozměr balení: | 144 x 195 x 155 mm |
| se sprchou, bez sprchy: | bez sprchového setu |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
| Váha netto: | 1,24 |
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.