SLEZÁK RAV LABE - Dřezová baterie s otočným ústím, bílá/chrom L006.0/8BC
Code: L006.0/8BCProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO TAPS |
|---|---|
| EAN: | 8596700006906 |
| Color: | Bílá, Lak, bílá/chrom |
| Surface: | Lesklý |
| Length: | 315 |
| Width: | 164 |
| Series: | Labe |
| Dimension: | 3/8'' |
| Battery management: | pákové |
| Style: | Retro |
| Battery location: | Stojánková |
| Product depth: | 93 mm |
| Typ kartuše: | Keramická, 35 mm KA3502 |
| Typ_baterie: | Dřezová |
| Material: | Mosaz |
| Otočné ústí: | Ano |
| Typ uchycení: | Stojánkové |
| Váha brutto: | 1,29 |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Bez výpustí, s výpustí: | bez výpusti |
| Celní kód: | 84818011 |
| Ramínko otočné (ANO,NE): | ano |
| Rozměr balení: | 93 x 315 x 164 mm |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
| Váha netto: | 1,08 |
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.