SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová baterie s výpustí, Chrom MK121.0/8 - 3,8"
Code: MK121.0/8Related products
Displayed in the showroom
RETRO3
€81
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová baterie bez výpusti, Chrom MK128.0 - 3,8"
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€54,89 excl. VAT
€66,42
RETRO3
€101,24
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Sprchový set s baterií, Chrom MK180.5/2 - 150 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€68,61 excl. VAT
€83,02
RETRO3
FREEFREE
€336,33
–18 %
Slezák Rav Morava bath mixer with head and hand shower chrome MK159.5/3
The average product rating is 3,3 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€227,93 excl. VAT
€275,79
RETRO3
€153,60
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA - Mixážní páčka, Chrom MK168.0 - 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€104,09 excl. VAT
€125,95
RETRO3
FREEFREE
€356,09
–18 %
Slezák Rav Morava Retro bath mixer in chrome MK176.0P
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€241,31 excl. VAT
€291,99
RETRO3
€121
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová/dřezová baterie, Chrom MK101.5/29 - 150 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€82 excl. VAT
€99,22
RETRO3
€252,87
–18 %
Slezák Rav Morava Retro mixer 100mm with head and hand shower chrome MK181.0/3
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€171,36 excl. VAT
€207,35
RETRO3
€119,02
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Bidetová baterie bez výpusti, Chrom MK120.0/9 - 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€80,66 excl. VAT
€97,60
RETRO3
€58,28
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA - Sprchová baterie, Chrom MK180.0 - 100 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€39,50 excl. VAT
€47,79
RETRO3
€63,22
–18 %
Slezák Rav Morava Wall mounted sink mixer with swivel oval mouth 210 mm MK102.5/3
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€42,84 excl. VAT
€51,84
RETRO3
€81,98
–17 %
SLEZÁK RAV MORAVA - Vanový set s baterií, Chrom MK154.5/1 - 150 mm
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€55,56 excl. VAT
€67,23
RETRO3
€70,62
–18 %
Slezák Rav Morava basin mixer with swivel arm MK120.0/2
The average product rating is 3,5 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€47,86 excl. VAT
€57,91
RETRO3
€61,24
–17 %
Slezák Rav Morava 100mm wall mounted sink mixer with top handle MK102.0/27
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€41,50 excl. VAT
€50,22
RETRO3
FREEFREE
€368,43
–18 %
Slezák Rav Morava Retro bath mixer in chrome MK169.0S
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€249,68 excl. VAT
€302,11
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV MORAVA CHROME RETRO TAPS WITH CROSSHEAD MK1 |
|---|---|
| EAN: | 8595163534629 |
| Color: | Chrom |
| Surface: | Lesklý |
| Length: | 423 |
| Width: | 238 |
| Series: | Morava |
| Dimension: | 3,8" |
| Battery management: | Kohoutkové |
| Style: | Retro |
| Battery location: | Stojánková |
| Product depth: | 81 mm |
| Typ kartuše: | Keramický 1/2'' - MD0093 |
| Typ_baterie: | Umyvadlová |
| Material: | Mosaz |
| Otočné ústí: | Ano |
| Perlátor: | PD0038 |
| Typ uchycení: | Stojánkové |
| Váha brutto: | 2,38 |
| Výška baterie: | 224 mm |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Bez výpustí, s výpustí: | s výpustí |
| Celní kód: | 84818011 |
| Průtok vody l/min: | 8.3 |
| Ramínko otočné (ANO,NE): | ano |
| Rozměr balení: | 81 x 423 x 238 mm |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
| Váha netto: | 2,05 |
RETRO3
€201,50
–18 %
Slezák Rav Morava basin mixer with click-clack spout white glossy MK121.0/8B
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Upon request
€136,55 excl. VAT
€165,23
RETRO3
€201,50
–18 %
Slezák Rav Morava basin mixer with click-clack spout white gloss/chrome MK121.0/8BC
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Upon request
€136,55 excl. VAT
€165,23
RETRO3
€211,87
–18 %
Slezák Rav Morava basin mixer with click/click drain old brass MK121.0/8SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€143,59 excl. VAT
€173,74
RAV MORAVA RETRO OLD MOSAZ Wash basin mixer with swivel round mouth, incl. click/click spout MK121.0/8SM
RETRO3
€211,87
–18 %
Slezák Rav Morava basin mixer with click-clack outlet black matt MK121.0/8CMAT
The average product rating is 4,2 out of 5 stars.
In stock
€143,59 excl. VAT
€173,74
RETRO3
€182,73
–18 %
Slezák Rav Morava basin mixer with click-clack black matt/chrome MK121.0/8CMATC
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€123,83 excl. VAT
€149,84
RETRO3
€201,50
–18 %
Slezák Rav Morava basin mixer with click-clack spout black matt/old brass MK121.0/8CMATSM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€136,55 excl. VAT
€165,23
RETRO3
€173,84
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová baterie s výpustí, Chrom MK321.0/8 - 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€117,81 excl. VAT
€142,55
RETRO3
€252,87
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová baterie s výpustí, Bílá / Zlatá MK321.0/8BZ - 3,8"
Upon request
€171,36 excl. VAT
€207,35
RETRO3
€260,77
–18 %
Slezák Rav Morava Old Brass basin mixer with click-clack spout MK321.0/8SM
The average product rating is 4,2 out of 5 stars.
2-4 weeks
€176,72 excl. VAT
€213,83
RETRO3
€250,89
–18 %
Slezák Rav Basin mixer with click-clack spout MORAVA RETRO
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€170,02 excl. VAT
€205,73
RETRO3
€250,89
–18 %
Slezák Rav basin mixer with stand mixer and spout MORAVA RETRO MK321.0/8CMATSM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€170,02 excl. VAT
€205,73
RETRO3
€173,84
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová baterie s výpustí, Chrom MK521.0/8 - 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€117,81 excl. VAT
€142,55
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.