SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová baterie bez výpusti, Chrom MK128.0 - 3,8"
Code: MK128.0Related products
Displayed in the showroom
RETRO3
€17,29
–18 %
Slezák Rav basin outlet CLICK-CLAK 5/4 chrome
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
In stock
€11,71 excl. VAT
€14,17
RETRO3
€192,12
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Vanový set s baterií, Chrom MK159.5/2 - 150mm
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€130,20 excl. VAT
€157,54
Displayed in the showroom
RETRO3
FREEFREE
€252,87
–18 %
Slezák Rav Morava Retro mixer with head and hand shower chrome MK181.5/3
The average product rating is 3,6 out of 5 stars.
In stock
€171,36 excl. VAT
€207,35
RETRO3
FREEFREE
€265,71
–18 %
Slezák Rav Morava Retro Chrome wall mounted bath mixer 150mm MK160.5/2
The average product rating is 3,7 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€180,07 excl. VAT
€217,88
RETRO3
€700,81
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Vanová baterie do podlahy, volně stojící, Chrom MK150.5/2 - 150mm
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€474,93 excl. VAT
€574,67
RETRO3
€70,62
–18 %
Slezák Rav Morava sink mixer in chrome MK120.0/4
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€47,86 excl. VAT
€57,91
RETRO3
€119,02
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Bidetová baterie bez výpusti, Chrom MK120.0/9 - 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€80,66 excl. VAT
€97,60
RETRO3
€121,99
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Dřezová baterie, Chrom MK120.0/8 - 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€82,67 excl. VAT
€100,03
RETRO3
€141,25
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová baterie s výpustí, Chrom MK121.0/8 - 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€95,72 excl. VAT
€115,82
RETRO3
€117,96
–7 %
ANTIK ceramic washbasin, 58x47 cm, white AK102
The average product rating is 3,9 out of 5 stars.
Central warehouse
€89,69 excl. VAT
€108,53
RETRO3
€145,20
–18 %
SLEZÁK RAV Podstavec k umyvadlové stojánkové baterii MK28, MK29, Chrom MD0789-15
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€98,40 excl. VAT
€119,06
RETRO3
€134,33
–18 %
Slezák Rav Morava bidet mixer, including click-clack chrome MK121.0/9
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€91,03 excl. VAT
€110,15
RETRO3
FREEFREE
€336,33
–18 %
Slezák Rav Morava bath mixer with head and hand shower chrome MK159.5/3
The average product rating is 3,3 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€227,93 excl. VAT
€275,79
RETRO3
FREEFREE
€340,78
–18 %
Slezák Rav Morava Retro bath mixer in chrome MK162.0P
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€230,94 excl. VAT
€279,44
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV MORAVA CHROME RETRO TAPS WITH CROSSHEAD MK1 |
|---|---|
| EAN: | 8595163542334 |
| Color: | Chrom |
| Surface: | Lesklý |
| Length: | 195 |
| Width: | 155 |
| Series: | Morava |
| Dimension: | 3,8" |
| Battery management: | Kohoutkové |
| Style: | Retro |
| Battery location: | Stojánková |
| Product depth: | 144 mm |
| Typ kartuše: | Keramický 1/2'' - MD0093 |
| Typ_baterie: | Umyvadlová |
| Material: | Mosaz |
| Otočné ústí: | Ne |
| Perlátor: | MA0001 |
| Typ uchycení: | Stojánkové |
| Váha brutto: | 1,83 |
| Výška baterie: | 157 mm |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Bez výpustí, s výpustí: | bez výpusti |
| Celní kód: | 84818011 |
| Průtok vody l/min: | 12 – 14 |
| Ramínko otočné (ANO,NE): | ne |
| Rozměr balení: | 144 x 195 x 155 mm |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
| Váha netto: | 1,66 |
RETRO3
€121,49
–18 %
Slezák Rav Morava Old Brass basin mixer MK128.0SM
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
In stock
€82,33 excl. VAT
€99,62
RETRO3
€121,49
–18 %
Slezák Rav Morava Retro washbasin mixer stand mixer black matt MK128.0CMAT
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
In stock
€82,33 excl. VAT
€99,62
RETRO3
€116,56
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová baterie bez výpusti, Chrom MK328.0 - 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€78,99 excl. VAT
€95,58
Displayed in the showroom
RETRO3
€174,83
–18 %
Slezák Rav Morava Retro basin mixer with stand mixer old brass MK328.0SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€118,48 excl. VAT
€143,36
RETRO3
€164,96
–18 %
Slezák Rav Morava Retro washbasin mixer stand mixer black matt MK328.0CMAT
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€111,79 excl. VAT
€135,26
RETRO3
€116,56
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová baterie bez výpusti, Chrom MK528.0 - 3,8"
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€78,99 excl. VAT
€95,58
RETRO3
€174,83
–18 %
Slezák Rav Morava Old Brass basin mixer MK528.0SM
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
In stock
€118,48 excl. VAT
€143,36
Retro wash basin mixer with ceramic levers.
Displayed in the showroom
RETRO3
€65,27
–10 %
Mereo Washbasin mixer, Retro Victoria, without spout, chrome CBL10101
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
In stock
€48,55 excl. VAT
€58,74
Retro solid design with short stroke control head without drain single hole
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.