SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Vanový set s baterií, Chrom MK159.5/2 - 150mm
Code: MK159.5/2Related products
RETRO3
€222,24
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Vanový set s baterií, Chrom MK359.5/2 - 150mm
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€150,61 excl. VAT
€182,24
RETRO3
€413,87
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Vanový set s baterií, Zlatá lesklá MK359.5/2Z - ZLATÁ - lesklá, 150mm
2-4 weeks
€280,47 excl. VAT
€339,37
Displayed in the showroom
RETRO3
€81
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová baterie bez výpusti, Chrom MK128.0 - 3,8"
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€54,89 excl. VAT
€66,42
RETRO3
€81,98
–17 %
Slezák Rav Morava washbasin mixer with waste chrome MK129.0
The average product rating is 4,2 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€55,56 excl. VAT
€67,23
RETRO3
€40
–18 %
SLEZÁK RAV Prodloužení za baterii MORAVA, LABE, Chrom MD0678-12
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€27,11 excl. VAT
€32,80
RETRO3
€63,22
–18 %
Slezák Rav Morava Wall mounted sink mixer with swivel oval mouth 210 mm MK102.5/3
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€42,84 excl. VAT
€51,84
RETRO3
€383,74
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Vanová baterie 5-otvorová, Chrom MK169.0P - 3,8"
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€260,06 excl. VAT
€314,67
RETRO3
€58,77
–18 %
Slezák Rav Morava Wall mounted sink mixer with round arm 290 mm MK101.5/22
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€39,83 excl. VAT
€48,19
RETRO3
€121
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová/dřezová baterie, Chrom MK101.5/29 - 150 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€82 excl. VAT
€99,22
RETRO3
FREEFREE
€356,09
–18 %
Slezák Rav Morava Retro bath mixer in chrome MK176.0P
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€241,31 excl. VAT
€291,99
RETRO3
€61,24
–17 %
Slezák Rav Morava 100mm wall mounted sink mixer with round arm MK101.0/21
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
In stock
€41,50 excl. VAT
€50,22
RETRO3
€325,96
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Chrom MK186K
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€220,90 excl. VAT
€267,29
RETRO3
€68,16
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová/dřezová baterie s flexibilním ramínkem, Bílá/Chrom MK102.5/13CB - 150 mm
Upon request
€46,19 excl. VAT
€55,89
RETRO3
FREEFREE
€336,33
–18 %
Slezák Rav Morava bath mixer with head and hand shower chrome MK159.5/3
The average product rating is 3,3 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€227,93 excl. VAT
€275,79
RETRO3
€153,60
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA - Mixážní páčka, Chrom MK168.5 - 1/2"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€104,09 excl. VAT
€125,95
RETRO3
€153,60
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA - Mixážní páčka, Chrom MK168.0 - 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€104,09 excl. VAT
€125,95
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV MORAVA CHROME RETRO TAPS WITH CROSSHEAD MK1 |
|---|---|
| EAN: | 8595163501270 |
| Color: | Chrom |
| Surface: | Lesklý |
| Length: | 240 |
| Width: | 204 |
| Series: | Morava |
| Dimension: | 1/2" |
| Battery management: | Kohoutkové |
| Style: | Retro |
| Battery location: | Nástěnná |
| Product depth: | 155 mm |
| Typ kartuše: | Keramický 1/2'' - MD0093 |
| Typ_baterie: | Vanová |
| Material: | Mosaz |
| Přepínač vody: | Keramický MD0152 |
| Typ uchycení: | Nástěnné |
| Váha brutto: | 2,99 |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Celní kód: | 84818011 |
| Délka sprchové hadice, mm: | 1500 |
| Ramínko otočné (ANO,NE): | ne |
| Rozměr balení: | 155 x 240 x 204 mm |
| Ruční sprchy, počet funkcí: | 1 |
| se sprchou, bez sprchy: | se sprchovým setem |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
| Typ sprchové hadice: | kov |
| Váha netto: | 2,68 |
| Velikost sprchy ruční sprcha, mm: | ⌀76 |
| Vzhled (kulatá, hranatá) - ruční a stropní sprchy: | retro |
RETRO3
€354,60
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Vanový set s baterií, Zlatá lesklá MK159.5/2Z
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€240,31 excl. VAT
€290,78
Displayed in the showroom
RETRO3
FREEFREE
€372,38
–18 %
Slezák Rav Morava bathtub mixer with fork for shower disposal old brass MK159.5/2SM
The average product rating is 4,1 out of 5 stars.
2-4 weeks
€252,36 excl. VAT
€305,35
RETRO3
FREEFREE
€372,38
–18 %
Slezák Rav Faucet for bath MORAVA RETRO MK159.5/2CMAT
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€252,36 excl. VAT
€305,35
RETRO3
FREEFREE
€354,60
–18 %
Slezák Rav Morava bath mixer 150mm black matt/gold MK159.5/2CMATZ
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€240,31 excl. VAT
€290,78
RETRO3
FREEFREE
€354,60
–18 %
Slezák Rav Morava bath mixer 150mm with shower storage fork black matt/chrome
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€240,31 excl. VAT
€290,78
RETRO3
FREEFREE
€354,60
–18 %
Slezák Rav Morava bath mixer 150mm black matt/old brass MK159.5/2CMATSM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€240,31 excl. VAT
€290,78
RETRO3
€222,24
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Vanový set s baterií, Chrom MK359.5/2 - 150mm
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€150,61 excl. VAT
€182,24
RETRO3
€413,87
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Vanový set s baterií, Zlatá lesklá MK359.5/2Z - ZLATÁ - lesklá, 150mm
2-4 weeks
€280,47 excl. VAT
€339,37
RETRO3
FREEFREE
€387,20
–18 %
Slezák Rav Morava old brass wall mounted bath mixer 150mm with shower MK359.5/2SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€262,40 excl. VAT
€317,50
RETRO3
FREEFREE
€403,99
–18 %
Slezák Rav Bathroom mixer MORAVA RETRO MK359.5/2CMAT
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€273,78 excl. VAT
€331,27
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.