SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová baterie bez výpusti, Chrom MK128.5 - 1/2"
Code: MK128.5Related products
Displayed in the showroom
RETRO3
FREEFREE
€252,87
–18 %
Slezák Rav Morava Retro mixer with head and hand shower chrome MK181.5/3
The average product rating is 3,6 out of 5 stars.
In stock
€171,36 excl. VAT
€207,35
RETRO3
€58,77
–18 %
Slezák Rav Morava Wall mounted sink mixer with round arm 290 mm MK101.5/22
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€39,83 excl. VAT
€48,19
Displayed in the showroom
RETRO3
€75,07
–18 %
Slezák Rav Morava Chrome bath mixer 150mm with ceramic switch MK154.5
The average product rating is 3,5 out of 5 stars.
In stock
€50,88 excl. VAT
€61,56
RETRO3
€81,98
–17 %
Slezák Rav Morava washbasin mixer with waste chrome MK129.0
The average product rating is 4,2 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€55,56 excl. VAT
€67,23
RETRO3
€192,12
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Vanový set s baterií, Chrom MK159.5/2 - 150mm
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€130,20 excl. VAT
€157,54
RETRO3
€121,99
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Dřezová baterie, Chrom MK120.5/8 - 1/2"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€82,67 excl. VAT
€100,03
RETRO3
€58,28
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA - Sprchová baterie, Chrom MK180.0 - 100 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€39,50 excl. VAT
€47,79
Displayed in the showroom
RETRO3
€61,24
–17 %
Slezák Rav Morava 150mm wall mounted sink mixer with round arm MK101.5/21
The average product rating is 3,7 out of 5 stars.
In stock
€41,50 excl. VAT
€50,22
RETRO3
€101,24
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Sprchový set s baterií, Chrom MK180.5/2 - 150 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€68,61 excl. VAT
€83,02
RETRO3
€271,63
–18 %
Slezák Rav Morava chrome bath mixer 100mm with head and hand shower MK154.0/3
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€184,08 excl. VAT
€222,74
RETRO3
€383,74
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Vanová baterie 5-otvorová, Chrom MK169.5P - 1/2"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€260,06 excl. VAT
€314,67
RETRO3
€58,28
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA - Sprchová baterie, Chrom MK180.5 - 150 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€39,50 excl. VAT
€47,79
RETRO3
€70,13
–18 %
Slezák Rav Morava bidet mixer with waste opening MK145.0
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€47,53 excl. VAT
€57,51
Displayed in the showroom
RETRO3
€81
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová baterie bez výpusti, Chrom MK128.0 - 3,8"
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€54,89 excl. VAT
€66,42
RETRO3
FREEFREE
€340,78
–18 %
Slezák Rav Morava Retro bath mixer in chrome MK162.0P
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€230,94 excl. VAT
€279,44
RETRO3
€61,24
–17 %
Slezák Rav Morava 150mm wall-mounted sink mixer with top arm MK102.5/27
The average product rating is 4,6 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€41,50 excl. VAT
€50,22
Rav Morava wall-mounted 150mm sink mixer with swivel top cr MK102.5/27
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV MORAVA CHROME RETRO TAPS WITH CROSSHEAD MK1 |
|---|---|
| EAN: | 8595163542952 |
| Color: | Chrom |
| Surface: | Lesklý |
| Length: | 195 |
| Width: | 155 |
| Series: | Morava |
| Dimension: | 1/2" |
| Battery management: | Kohoutkové |
| Style: | Retro |
| Battery location: | Stojánková |
| Product depth: | 144 mm |
| Typ kartuše: | Keramický 1/2'' - MD0093 |
| Typ_baterie: | Umyvadlová |
| Material: | Mosaz |
| Otočné ústí: | Ne |
| Perlátor: | MA0001 |
| Typ uchycení: | Stojánkové |
| Váha brutto: | 1,83 |
| Výška baterie: | 157 mm |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Bez výpustí, s výpustí: | bez výpusti |
| Celní kód: | 84818011 |
| Průtok vody l/min: | 12 – 14 |
| Ramínko otočné (ANO,NE): | ne |
| Rozměr balení: | 144 x 195 x 155 mm |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
| Váha netto: | 1,66 |
RETRO3
€121,49
–18 %
Slezák Rav Morava Old Brass basin mixer MK128.0SM
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
In stock
€82,33 excl. VAT
€99,62
RETRO3
€121,49
–18 %
Slezák Rav Morava Retro washbasin mixer stand mixer black matt MK128.0CMAT
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
In stock
€82,33 excl. VAT
€99,62
RETRO3
€116,56
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová baterie bez výpusti, Chrom MK328.0 - 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€78,99 excl. VAT
€95,58
Displayed in the showroom
RETRO3
€174,83
–18 %
Slezák Rav Morava Retro basin mixer with stand mixer old brass MK328.0SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€118,48 excl. VAT
€143,36
RETRO3
€164,96
–18 %
Slezák Rav Morava Retro washbasin mixer stand mixer black matt MK328.0CMAT
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€111,79 excl. VAT
€135,26
RETRO3
€116,56
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová baterie bez výpusti, Chrom MK528.0 - 3,8"
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€78,99 excl. VAT
€95,58
RETRO3
€174,83
–18 %
Slezák Rav Morava Old Brass basin mixer MK528.0SM
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
In stock
€118,48 excl. VAT
€143,36
Retro wash basin mixer with ceramic levers.
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.