SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová baterie bez výpusti, Chrom MK528.0 - 3,8"
Code: MK528.0Related products
RETRO3
€145,20
–18 %
SLEZÁK RAV Podstavec k umyvadlové stojánkové baterii MK28, MK29, Chrom MD0789-15
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€98,40 excl. VAT
€119,06
RETRO3
€160,51
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová/dřezová baterie, Chrom MK501.0/29 - 100 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€108,78 excl. VAT
€131,62
RETRO3
€155,57
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Dřezová baterie , Chrom MK520.5/8 - 1/2"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€105,43 excl. VAT
€127,57
RETRO3
€319,54
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová baterie s výpustí, Chrom MK532.0 - 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€216,55 excl. VAT
€262,02
RETRO3
FREEFREE
€320,03
–18 %
Slezák Rav Morava chrome bath mixer with head and hand shower MK559.5/3
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€216,88 excl. VAT
€262,43
RETRO3
€123,47
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Bidetová baterie s výpustí, Chrom MK543.5 - 1/2"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€83,67 excl. VAT
€101,24
RETRO3
€135,82
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Sprchový set s baterií, Chrom MK580.5/2 - 150 mm
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€92,04 excl. VAT
€111,37
RETRO3
€277,56
–18 %
Slezák Rav Morava Retro Chrome three-element basin mixer MK533.0
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€188,10 excl. VAT
€227,60
RETRO3
€104,70
–17 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Sprchová baterie, Chrom MK580.5 - 150 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€70,96 excl. VAT
€85,86
RETRO3
FREEFREE
€280,03
–18 %
Slezák Rav Morava Retro mixer with head and hand shower chrome MK581.5/3
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€189,77 excl. VAT
€229,62
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV MORAVA CHROME RETRO TAPS CERAMIC LEVERS MK5 |
|---|---|
| EAN: | 8595163540446 |
| Color: | Chrom |
| Surface: | Lesklý |
| Series: | Morava |
| Dimension: | 3,8" |
| Battery management: | Kohoutkové |
| Style: | Retro |
| Battery location: | Stojánková |
| Typ kartuše: | Keramický 1/2'' - MD0093,MD0093L |
| Typ_baterie: | Umyvadlová |
| Material: | Mosaz |
| Otočné ústí: | Ne |
| Perlátor: | MA0001 |
| Typ uchycení: | Stojánkové |
| Výška baterie: | 160 mm |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Bez výpustí, s výpustí: | bez výpusti |
| Celní kód: | 84818011 |
| Průtok vody l/min: | 12 – 14 |
| Ramínko otočné (ANO,NE): | ne |
| Rozměr balení: | 144 x 195 x 155 mm |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
RETRO3
€121,49
–18 %
Slezák Rav Morava Old Brass basin mixer MK128.0SM
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
In stock
€82,33 excl. VAT
€99,62
RETRO3
€121,49
–18 %
Slezák Rav Morava Retro washbasin mixer stand mixer black matt MK128.0CMAT
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
In stock
€82,33 excl. VAT
€99,62
RETRO3
€116,56
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová baterie bez výpusti, Chrom MK328.0 - 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€78,99 excl. VAT
€95,58
Displayed in the showroom
RETRO3
€174,83
–18 %
Slezák Rav Morava Retro basin mixer with stand mixer old brass MK328.0SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€118,48 excl. VAT
€143,36
RETRO3
€164,96
–18 %
Slezák Rav Morava Retro washbasin mixer stand mixer black matt MK328.0CMAT
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€111,79 excl. VAT
€135,26
RETRO3
€174,83
–18 %
Slezák Rav Morava Old Brass basin mixer MK528.0SM
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
In stock
€118,48 excl. VAT
€143,36
Retro wash basin mixer with ceramic levers.
Displayed in the showroom
RETRO3
€81
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová baterie bez výpusti, Chrom MK128.0 - 3,8"
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€54,89 excl. VAT
€66,42
RETRO3
€115,57
–18 %
Slezák Rav Morava Retro washbasin mixer with stand mixer black matt/chrome MK128.0CMATC
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
2-4 weeks
€78,32 excl. VAT
€94,77
RETRO3
€115,57
–18 %
Slezák Rav Morava basin mixer black matt/old brass MK128.0CMATSM
The average product rating is 3,8 out of 5 stars.
2-4 weeks
€78,32 excl. VAT
€94,77
RETRO3
€115,57
–18 %
Slezák Rav Morava basin mixer black matt/gold MK128.0CMATZ
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€78,32 excl. VAT
€94,77
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.