SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová baterie bez výpusti, Zlatá lesklá MK328.0Z - ZLATÁ - lesklá, 3,8"
Code: MK328.0ZRelated products
RETRO3
€240,52
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová/dřezová baterie, Zlatá lesklá MK302.5/28Z - ZLATÁ - lesklá, 150 mm
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€162,99 excl. VAT
€197,22
RETRO3
€413,87
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Vanový set s baterií, Zlatá lesklá MK359.5/2Z - ZLATÁ - lesklá, 150mm
2-4 weeks
€280,47 excl. VAT
€339,37
RETRO3
€196,56
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Bidetová baterie s výpustí, Zlatá lesklá MK343.5KZ - ZLATÁ - lesklá, 1/2"
2-4 weeks
€133,21 excl. VAT
€161,18
RETRO3
€401,52
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová baterie s výpustí, Zlatá lesklá MK333.5Z - ZLATÁ - lesklá, 1/2"
2-4 weeks
€272,11 excl. VAT
€329,25
RETRO3
€203,97
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Sprchový set s baterií, Zlatá lesklá MK380.0/2Z - ZLATÁ - lesklá, 100 mm
2-4 weeks
€138,23 excl. VAT
€167,26
RETRO3
€196,56
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Bidetová baterie s výpustí, Zlatá lesklá MK343.0KZ - ZLATÁ - lesklá, 3,8"
2-4 weeks
€133,21 excl. VAT
€161,18
RETRO3
€661,80
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Vanová baterie 5-otvorová, Zlatá lesklá MK364.0PZ - ZLATÁ - lesklá, 3,8"
2-4 weeks
€448,49 excl. VAT
€542,67
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV MORAVA GOLD RETRO TAPS WITH CROSSHEAD MK3 |
|---|---|
| EAN: | 8595163553798 |
| Color: | PVD, Zlatá - lesklá |
| Surface: | Lesklý |
| Series: | Morava |
| Dimension: | 3,8" |
| Battery management: | Kohoutkové |
| Style: | Retro |
| Battery location: | Stojánková |
| Typ kartuše: | Keramický 1/2'' - MD0093 |
| Typ_baterie: | Umyvadlová |
| Material: | Mosaz |
| Otočné ústí: | Ne |
| Perlátor: | MA0001 |
| Typ uchycení: | Stojánkové |
| Výška baterie: | 160 mm |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Bez výpustí, s výpustí: | bez výpusti |
| Celní kód: | 84818011 |
| Průtok vody l/min: | 12 – 14 |
| Ramínko otočné (ANO,NE): | ne |
| Rozměr balení: | 144 x 195 x 155 mm |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
RETRO3
€121,49
–18 %
Slezák Rav Morava Old Brass basin mixer MK128.0SM
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
In stock
€82,33 excl. VAT
€99,62
RETRO3
€121,49
–18 %
Slezák Rav Morava Retro washbasin mixer stand mixer black matt MK128.0CMAT
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
In stock
€82,33 excl. VAT
€99,62
RETRO3
€116,56
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová baterie bez výpusti, Chrom MK328.0 - 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€78,99 excl. VAT
€95,58
Displayed in the showroom
RETRO3
€174,83
–18 %
Slezák Rav Morava Retro basin mixer with stand mixer old brass MK328.0SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€118,48 excl. VAT
€143,36
RETRO3
€164,96
–18 %
Slezák Rav Morava Retro washbasin mixer stand mixer black matt MK328.0CMAT
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€111,79 excl. VAT
€135,26
RETRO3
€116,56
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová baterie bez výpusti, Chrom MK528.0 - 3,8"
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€78,99 excl. VAT
€95,58
RETRO3
€174,83
–18 %
Slezák Rav Morava Old Brass basin mixer MK528.0SM
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
In stock
€118,48 excl. VAT
€143,36
Retro wash basin mixer with ceramic levers.
Displayed in the showroom
RETRO3
€81
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová baterie bez výpusti, Chrom MK128.0 - 3,8"
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€54,89 excl. VAT
€66,42
RETRO3
€115,57
–18 %
Slezák Rav Morava Retro washbasin mixer with stand mixer black matt/chrome MK128.0CMATC
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
2-4 weeks
€78,32 excl. VAT
€94,77
RETRO3
€115,57
–18 %
Slezák Rav Morava basin mixer black matt/old brass MK128.0CMATSM
The average product rating is 3,8 out of 5 stars.
2-4 weeks
€78,32 excl. VAT
€94,77
RETRO3
€115,57
–18 %
Slezák Rav Morava basin mixer black matt/gold MK128.0CMATZ
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€78,32 excl. VAT
€94,77
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.