SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová baterie bez výpusti, Chrom MK328.0 - 3,8"
Code: MK328.0Related products
RETRO3
€145,20
–18 %
SLEZÁK RAV Podstavec k umyvadlové stojánkové baterii MK28, MK29, Chrom MD0789-15
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€98,40 excl. VAT
€119,06
RETRO3
€123,47
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Bidetová baterie s výpustí, Chrom MK343.5 - 1/2"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€83,67 excl. VAT
€101,24
RETRO3
€160,51
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová/dřezová baterie, Chrom MK301.0/29 - 100 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€108,78 excl. VAT
€131,62
RETRO3
€155,57
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Dřezová baterie, Chrom MK320.0/8 - 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€105,43 excl. VAT
€127,57
RETRO3
€173,84
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová baterie s výpustí, Chrom MK321.5/8 - 1/2"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€117,81 excl. VAT
€142,55
RETRO3
€400,04
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Vanová baterie 5-otvorová, Chrom MK362.0P - 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€271,10 excl. VAT
€328,03
RETRO3
€126,43
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová baterie bez výpusti, Chrom MK328.5 - 1/2"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€85,68 excl. VAT
€103,67
RETRO3
FREEFREE
€280,03
–18 %
Slezák Rav Morava Retro chrome shower mixer 150mm with head and hand shower MK381.5/3
The average product rating is 3,9 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€189,77 excl. VAT
€229,62
RETRO3
€160,51
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová/dřezová baterie, Chrom MK301.5/29 - 150 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€108,78 excl. VAT
€131,62
RETRO3
€123,47
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Bidetová baterie s výpustí, Chrom MK343.0 - 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€83,67 excl. VAT
€101,24
RETRO3
€706,74
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Vanová baterie do podlahy, volně stojící, Chrom MK350.5/2 - 150mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€478,95 excl. VAT
€579,53
RETRO3
FREEFREE
€359,54
–18 %
Slezák Rav Morava bath mixer with overhead and hand shower in chrome MK359.5/3
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€243,66 excl. VAT
€294,83
RETRO3
€261,76
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová baterie podomítková s tělesem, Chrom MK331
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€177,39 excl. VAT
€214,64
RETRO3
€160,51
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová/dřezová baterie, Chrom MK302.5/28 - 150 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€108,78 excl. VAT
€131,62
RETRO3
€319,54
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová baterie s výpustí, Chrom MK332.5 - 1/2"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€216,55 excl. VAT
€262,02
RETRO3
FREEFREE
€305,22
–18 %
Slezák Rav Morava Retro chrome bath mixer 150mm with storage fork MK360.5/2
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€206,84 excl. VAT
€250,28
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV MORAVA CHROME RETRO TAPS WITH CROSSHEAD MK3 |
|---|---|
| EAN: | 8595163542549 |
| Color: | Chrom |
| Surface: | Lesklý |
| Series: | Morava |
| Dimension: | 3,8" |
| Battery management: | Kohoutkové |
| Style: | Retro |
| Battery location: | Stojánková |
| Typ kartuše: | Keramický 1/2'' - MD0093 |
| Typ_baterie: | Umyvadlová |
| Material: | Mosaz |
| Otočné ústí: | Ne |
| Perlátor: | MA0001 |
| Typ uchycení: | Stojánkové |
| Výška baterie: | 160 mm |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Bez výpustí, s výpustí: | bez výpusti |
| Celní kód: | 84818011 |
| Průtok vody l/min: | 12 – 14 |
| Ramínko otočné (ANO,NE): | ne |
| Rozměr balení: | 144 x 195 x 155 mm |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
RETRO3
€121,49
–18 %
Slezák Rav Morava Old Brass basin mixer MK128.0SM
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
In stock
€82,33 excl. VAT
€99,62
RETRO3
€121,49
–18 %
Slezák Rav Morava Retro washbasin mixer stand mixer black matt MK128.0CMAT
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
In stock
€82,33 excl. VAT
€99,62
Displayed in the showroom
RETRO3
€174,83
–18 %
Slezák Rav Morava Retro basin mixer with stand mixer old brass MK328.0SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€118,48 excl. VAT
€143,36
RETRO3
€164,96
–18 %
Slezák Rav Morava Retro washbasin mixer stand mixer black matt MK328.0CMAT
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€111,79 excl. VAT
€135,26
RETRO3
€116,56
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová baterie bez výpusti, Chrom MK528.0 - 3,8"
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€78,99 excl. VAT
€95,58
RETRO3
€174,83
–18 %
Slezák Rav Morava Old Brass basin mixer MK528.0SM
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
In stock
€118,48 excl. VAT
€143,36
Retro wash basin mixer with ceramic levers.
Displayed in the showroom
RETRO3
€65,27
–10 %
Mereo Washbasin mixer, Retro Victoria, without spout, chrome CBL10101
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
In stock
€48,55 excl. VAT
€58,74
Retro solid design with short stroke control head without drain single hole
Displayed in the showroom
RETRO3
€81
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová baterie bez výpusti, Chrom MK128.0 - 3,8"
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€54,89 excl. VAT
€66,42
RETRO3
€115,57
–18 %
Slezák Rav Morava Retro washbasin mixer with stand mixer black matt/chrome MK128.0CMATC
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
2-4 weeks
€78,32 excl. VAT
€94,77
RETRO3
€115,57
–18 %
Slezák Rav Morava basin mixer black matt/old brass MK128.0CMATSM
The average product rating is 3,8 out of 5 stars.
2-4 weeks
€78,32 excl. VAT
€94,77
RETRO3
€115,57
–18 %
Slezák Rav Morava basin mixer black matt/gold MK128.0CMATZ
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€78,32 excl. VAT
€94,77
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.