SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová baterie bez výpusti, Zlatá lesklá MK128.0Z - ZLATÁ - lesklá, 3,8"
Code: MK128.0ZRelated products
RETRO3
€419,80
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová baterie s výpustí, Zlatá lesklá MK132.0Z - ZLATÁ - lesklá, 3,8"
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€284,49 excl. VAT
€344,23
RETRO3
€342,26
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová baterie s výpustí, Zlatá lesklá MK133.5Z - ZLATÁ - lesklá, 1/2"
2-4 weeks
€231,94 excl. VAT
€280,65
RETRO3
€169,89
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Bidetová baterie bez výpusti, Zlatá lesklá MK120.0/9Z - ZLATÁ - lesklá, 3,8"
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€115,13 excl. VAT
€139,31
RETRO3
€116,56
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA - Bidetová baterie s výpustí, Zlatá lesklá MK145.5Z - ZLATÁ - lesklá, 1/2"
2-4 weeks
€78,99 excl. VAT
€95,58
RETRO3
€548,20
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Vanová baterie 5-otvorová, Zlatá lesklá MK169.0PZ - ZLATÁ - lesklá, 3,8"
2-4 weeks
€371,51 excl. VAT
€449,53
RETRO3
€419,80
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová baterie s výpustí, Zlatá lesklá MK132.5Z - ZLATÁ - lesklá, 1/2"
2-4 weeks
€284,49 excl. VAT
€344,23
RETRO3
€342,26
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová baterie s výpustí, Zlatá lesklá MK133.0Z - ZLATÁ - lesklá, 3,8"
2-4 weeks
€231,94 excl. VAT
€280,65
RETRO3
€98,78
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA - Umyvadlová/dřezová baterie, Zlatá lesklá MK101.0/21Z - ZLATÁ - lesklá, 100 mm
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€66,94 excl. VAT
€81
RETRO3
€144,71
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Sprchový set s baterií, Zlatá lesklá MK180.0/2Z - ZLATÁ - lesklá, 100 mm
2-4 weeks
€98,07 excl. VAT
€118,66
RETRO3
€144,71
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Sprchový set s baterií, Zlatá lesklá MK180.5/2Z - ZLATÁ - lesklá, 150 mm
2-4 weeks
€98,07 excl. VAT
€118,66
RETRO3
€548,20
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Vanová baterie 5-otvorová, Zlatá lesklá MK169.5PZ - ZLATÁ - lesklá, 1/2"
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€371,51 excl. VAT
€449,53
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV MORAVA GOLD RETRO TAPS WITH CROSSHEAD MK1 |
|---|---|
| EAN: | 8595163546554 |
| Color: | PVD, Zlatá - lesklá |
| Length: | 195 |
| Width: | 155 |
| Series: | Morava |
| Dimension: | 3,8" |
| Battery management: | Kohoutkové |
| Style: | Retro |
| Battery location: | Stojánková |
| Product depth: | 144 mm |
| Typ kartuše: | Keramický 1/2'' - MD0093 |
| Typ_baterie: | Umyvadlová |
| Material: | Mosaz |
| Otočné ústí: | Ne |
| Perlátor: | MA0001 |
| Typ uchycení: | Stojánkové |
| Váha brutto: | 1,83 |
| Výška baterie: | 157 mm |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Bez výpustí, s výpustí: | bez výpusti |
| Celní kód: | 84818011 |
| Průtok vody l/min: | 12 – 14 |
| Ramínko otočné (ANO,NE): | ne |
| Rozměr balení: | 144 x 195 x 155 mm |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
| Váha netto: | 1,66 |
RETRO3
€121,49
–18 %
Slezák Rav Morava Old Brass basin mixer MK128.0SM
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
In stock
€82,33 excl. VAT
€99,62
RETRO3
€121,49
–18 %
Slezák Rav Morava Retro washbasin mixer stand mixer black matt MK128.0CMAT
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
In stock
€82,33 excl. VAT
€99,62
RETRO3
€116,56
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová baterie bez výpusti, Chrom MK328.0 - 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€78,99 excl. VAT
€95,58
Displayed in the showroom
RETRO3
€174,83
–18 %
Slezák Rav Morava Retro basin mixer with stand mixer old brass MK328.0SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€118,48 excl. VAT
€143,36
RETRO3
€164,96
–18 %
Slezák Rav Morava Retro washbasin mixer stand mixer black matt MK328.0CMAT
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€111,79 excl. VAT
€135,26
RETRO3
€116,56
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová baterie bez výpusti, Chrom MK528.0 - 3,8"
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€78,99 excl. VAT
€95,58
RETRO3
€174,83
–18 %
Slezák Rav Morava Old Brass basin mixer MK528.0SM
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
In stock
€118,48 excl. VAT
€143,36
Retro wash basin mixer with ceramic levers.
Displayed in the showroom
RETRO3
€81
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová baterie bez výpusti, Chrom MK128.0 - 3,8"
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€54,89 excl. VAT
€66,42
RETRO3
€115,57
–18 %
Slezák Rav Morava Retro washbasin mixer with stand mixer black matt/chrome MK128.0CMATC
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
2-4 weeks
€78,32 excl. VAT
€94,77
RETRO3
€115,57
–18 %
Slezák Rav Morava basin mixer black matt/old brass MK128.0CMATSM
The average product rating is 3,8 out of 5 stars.
2-4 weeks
€78,32 excl. VAT
€94,77
RETRO3
€115,57
–18 %
Slezák Rav Morava basin mixer black matt/gold MK128.0CMATZ
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€78,32 excl. VAT
€94,77
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.