SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová/dřezová baterie, Zlatá lesklá MK302.5/28Z - ZLATÁ - lesklá, 150 mm
Code: MK302.5/28ZRelated products
RETRO3
€661,80
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Vanová baterie 5-otvorová, Zlatá lesklá MK364.5PZ - ZLATÁ - lesklá, 1/2"
2-4 weeks
€448,49 excl. VAT
€542,67
RETRO3
€585,24
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Vanová baterie 5-otvorová, Zlatá lesklá MK369.0SZ - ZLATÁ - lesklá, 3,8"
2-4 weeks
€396,61 excl. VAT
€479,90
RETRO3
€196,56
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Bidetová baterie s výpustí, Zlatá lesklá MK343.0KZ - ZLATÁ - lesklá, 3,8"
2-4 weeks
€133,21 excl. VAT
€161,18
RETRO3
€401,52
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová baterie s výpustí, Zlatá lesklá MK333.0Z - ZLATÁ - lesklá, 3,8"
2-4 weeks
€272,11 excl. VAT
€329,25
RETRO3
€585,24
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Vanová baterie 5-otvorová, Zlatá lesklá MK369.5SZ - ZLATÁ - lesklá, 1/2"
2-4 weeks
€396,61 excl. VAT
€479,90
RETRO3
€196,56
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Bidetová baterie s výpustí, Zlatá lesklá MK343.5KZ - ZLATÁ - lesklá, 1/2"
2-4 weeks
€133,21 excl. VAT
€161,18
RETRO3
€413,87
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Vanový set s baterií, Zlatá lesklá MK359.5/2Z - ZLATÁ - lesklá, 150mm
2-4 weeks
€280,47 excl. VAT
€339,37
RETRO3
€622,29
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Vanová baterie 5-otvorová, Zlatá lesklá MK376.5PZ - ZLATÁ - lesklá, 1/2"
2-4 weeks
€421,71 excl. VAT
€510,27
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV MORAVA GOLD RETRO TAPS WITH CROSSHEAD MK3 |
|---|---|
| EAN: | 8595163577510 |
| Color: | Chrom, Zlatá - lesklá |
| Surface: | Lesklý |
| Length: | 315 |
| Width: | 164 |
| Series: | Morava |
| Dimension: | 150 mm |
| Battery management: | Kohoutkové |
| Style: | Retro |
| Battery location: | Nástěnná |
| Product depth: | 93 mm |
| Typ kartuše: | Keramický 1/2'' - MD0093 |
| Typ_baterie: | Umyvadlová/Dřezová |
| Material: | Mosaz |
| Otočné ústí: | Ano |
| Perlátor: | PD0038 |
| Typ uchycení: | Nástěnné |
| Váha brutto: | 1,93 |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Celní kód: | 84818011 |
| Průtok vody l/min: | 8.3 |
| Ramínko otočné (ANO,NE): | ano |
| Rozměr balení: | 93 x 315 x 164 mm |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
| Váha netto: | 1,72 |
Displayed in the showroom
RETRO3
€190,64
–18 %
Slezák Rav Morava Retro wall mounted sink mixer with round arm 224 mm MK102.5/28SM
The average product rating is 4,6 out of 5 stars.
In stock
€129,19 excl. VAT
€156,32
RAV SLEZÁK MORAVA STARÁ MOSAZ retro wall-mounted basin mixer with top handle MK102.5/28SM
RETRO3
€160,51
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová/dřezová baterie, Chrom MK302.5/28 - 150 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€108,78 excl. VAT
€131,62
RETRO3
€240,52
–18 %
Slezák Rav Morava wall mounted sink mixer 150mm old brass MK302.5/28SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€162,99 excl. VAT
€197,22
RETRO3
€240,52
–18 %
Slezák Rav Morava sink/wall mixer 150mm old brass MK502.5/28SM
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
In stock
€162,99 excl. VAT
€197,22
RAV SLEZÁK MORAVA STARÁ MOSAZ retro wall mounted sink mixer with top handle MK502.5/28SM
RETRO3
€240,41
–14 %
ANTEA retro nástěnná baterie, horní ramínko, zlato 3365
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€170,85 excl. VAT
€206,73
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.