SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová/dřezová baterie, Chrom MK102.5/28 - 150 mm
Code: MK102.5/28Related products
RETRO3
€387,69
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Vanová baterie 5-otvorová, Chrom MK164.5P - 1/2"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€262,74 excl. VAT
€317,91
RETRO3
€119,02
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Bidetová baterie bez výpusti, Chrom MK120.0/9 - 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€80,66 excl. VAT
€97,60
RETRO3
€68,16
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová/dřezová baterie s flexibilním ramínkem, Bílá/Chrom MK102.0/13CB - 100 mm
Upon request
€46,19 excl. VAT
€55,89
RETRO3
€70,13
–18 %
Slezák Rav Morava bidet mixer with waste opening MK145.0
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€47,53 excl. VAT
€57,51
RETRO3
FREEFREE
€336,33
–18 %
Slezák Rav Morava bath mixer with head and hand shower chrome MK159.5/3
The average product rating is 3,3 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€227,93 excl. VAT
€275,79
RETRO3
€121,99
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Dřezová baterie, Chrom MK120.5/8 - 1/2"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€82,67 excl. VAT
€100,03
RETRO3
€81
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová baterie bez výpusti, Chrom MK128.5 - 1/2"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€54,89 excl. VAT
€66,42
RETRO3
€61,24
–17 %
Slezák Rav Morava 100mm wall mounted sink mixer with top handle MK102.0/27
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€41,50 excl. VAT
€50,22
RETRO3
FREEFREE
€271,63
–18 %
Slezák Rav Morava chrome bath mixer 150mm with overhead and hand shower MK154.5/3
The average product rating is 3,7 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€184,08 excl. VAT
€222,74
RETRO3
€121
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová/dřezová baterie, Chrom MK101.5/29 - 150 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€82 excl. VAT
€99,22
RETRO3
€162,98
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem, Chrom MK183
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€110,45 excl. VAT
€133,64
RETRO3
€271,63
–18 %
Slezák Rav Morava chrome bath mixer 100mm with head and hand shower MK154.0/3
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€184,08 excl. VAT
€222,74
RETRO3
€280,03
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová baterie s výpustí, Chrom MK132.0 - 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€189,77 excl. VAT
€229,62
RETRO3
€63,22
–18 %
Slezák Rav Morava Wall mounted sink mixer with swivel oval mouth 210 mm MK102.5/3
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€42,84 excl. VAT
€51,84
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV MORAVA CHROME RETRO TAPS WITH CROSSHEAD MK1 |
|---|---|
| EAN: | 8595163534988 |
| Color: | Chrom |
| Surface: | Lesklý |
| Length: | 315 |
| Width: | 164 |
| Series: | Morava |
| Dimension: | 150 mm |
| Battery management: | Kohoutkové |
| Style: | Retro |
| Battery location: | Nástěnná |
| Product depth: | 93 mm |
| Typ kartuše: | Keramický 1/2'' - MD0093 |
| Typ_baterie: | Umyvadlová/Dřezová |
| Material: | Mosaz |
| Otočné ústí: | Ano |
| Perlátor: | PD0038 |
| Typ uchycení: | Nástěnné |
| Váha brutto: | 2,04 |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Celní kód: | 84818011 |
| Průtok vody l/min: | 8.3 |
| Ramínko otočné (ANO,NE): | ano |
| Rozměr balení: | 93 x 315 x 164 mm |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
| Váha netto: | 1,83 |
Displayed in the showroom
RETRO3
€190,64
–18 %
Slezák Rav Morava Retro wall mounted sink mixer with round arm 224 mm MK102.5/28SM
The average product rating is 4,6 out of 5 stars.
In stock
€129,19 excl. VAT
€156,32
RAV SLEZÁK MORAVA STARÁ MOSAZ retro wall-mounted basin mixer with top handle MK102.5/28SM
RETRO3
€160,51
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová/dřezová baterie, Chrom MK302.5/28 - 150 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€108,78 excl. VAT
€131,62
RETRO3
€240,52
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová/dřezová baterie, Zlatá lesklá MK302.5/28Z - ZLATÁ - lesklá, 150 mm
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€162,99 excl. VAT
€197,22
RETRO3
€240,52
–18 %
Slezák Rav Morava wall mounted sink mixer 150mm old brass MK302.5/28SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€162,99 excl. VAT
€197,22
RETRO3
€240,52
–18 %
Slezák Rav Morava sink/wall mixer 150mm old brass MK502.5/28SM
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
In stock
€162,99 excl. VAT
€197,22
RAV SLEZÁK MORAVA STARÁ MOSAZ retro wall mounted sink mixer with top handle MK502.5/28SM
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.