SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová/dřezová baterie, Chrom MK502.5/28 - 150 mm
Code: MK502.5/28Related products
RETRO3
€131,37
–18 %
Slezák Rav Morava Chrome basin mixer with waste opening MK529.0
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€89,02 excl. VAT
€107,72
Retro Chrom Wash basin mixer with ceramic lever taps.
RETRO3
FREEFREE
€280,03
–18 %
Slezák Rav Morava Retro mixer with head and hand shower chrome MK581.5/3
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€189,77 excl. VAT
€229,62
RETRO3
€116,56
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová baterie bez výpusti, Chrom MK528.0 - 3,8"
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€78,99 excl. VAT
€95,58
RETRO3
€277,56
–18 %
Slezák Rav Morava Retro Chrome three-element basin mixer MK533.0
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€188,10 excl. VAT
€227,60
RETRO3
FREEFREE
€320,03
–18 %
Slezák Rav Morava chrome bath mixer with head and hand shower MK559.5/3
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€216,88 excl. VAT
€262,43
RETRO3
€103,71
–17 %
Slezák Rav Morava Retro single lever basin mixer in chrome MK594/8
The average product rating is 3,7 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€70,29 excl. VAT
€85,05
RETRO3
€261,76
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová baterie podomítková s tělesem, Chrom MK531
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€177,39 excl. VAT
€214,64
RETRO3
€123,47
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Bidetová baterie s výpustí, Chrom MK543.0 - 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€83,67 excl. VAT
€101,24
RETRO3
€44,94
–18 %
SLEZÁK RAV Sprchový komplet, Chrom SK0117-1
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€30,45 excl. VAT
€36,85
RETRO3
€160,51
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová/dřezová baterie, Chrom MK501.5/29 - 150 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€108,78 excl. VAT
€131,62
RETRO3
FREEFREE
€315,09
–18 %
Slezák Rav Morava Retro Chrome bath mixer 150mm MK560.5/2
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€213,54 excl. VAT
€258,38
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV MORAVA CHROME RETRO TAPS CERAMIC LEVERS MK5 |
|---|---|
| EAN: | 8595163549807 |
| Color: | Chrom |
| Surface: | Lesklý |
| Length: | 315 |
| Width: | 164 |
| Series: | Morava |
| Dimension: | 150 mm |
| Battery management: | Kohoutkové |
| Style: | Retro |
| Battery location: | Nástěnná, Podomítková |
| Product depth: | 93 mm |
| Typ kartuše: | Keramický 1/2'' - MD0093,MD0093L |
| Typ_baterie: | Umyvadlová/Dřezová |
| Material: | Mosaz |
| Otočné ústí: | Ano |
| Perlátor: | PD0038 |
| Typ uchycení: | Nástěnné |
| Váha brutto: | 1,79 |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Celní kód: | 84818011 |
| Průtok vody l/min: | 8.3 |
| Ramínko otočné (ANO,NE): | ano |
| Rozměr balení: | 93 x 315 x 164 mm |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
| Váha netto: | 1,58 |
Displayed in the showroom
RETRO3
€190,64
–18 %
Slezák Rav Morava Retro wall mounted sink mixer with round arm 224 mm MK102.5/28SM
The average product rating is 4,6 out of 5 stars.
In stock
€129,19 excl. VAT
€156,32
RAV SLEZÁK MORAVA STARÁ MOSAZ retro wall-mounted basin mixer with top handle MK102.5/28SM
RETRO3
€160,51
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová/dřezová baterie, Chrom MK302.5/28 - 150 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€108,78 excl. VAT
€131,62
RETRO3
€240,52
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová/dřezová baterie, Zlatá lesklá MK302.5/28Z - ZLATÁ - lesklá, 150 mm
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€162,99 excl. VAT
€197,22
RETRO3
€240,52
–18 %
Slezák Rav Morava wall mounted sink mixer 150mm old brass MK302.5/28SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€162,99 excl. VAT
€197,22
RETRO3
€240,52
–18 %
Slezák Rav Morava sink/wall mixer 150mm old brass MK502.5/28SM
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
In stock
€162,99 excl. VAT
€197,22
RAV SLEZÁK MORAVA STARÁ MOSAZ retro wall mounted sink mixer with top handle MK502.5/28SM
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.