SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Dřezová baterie , Chrom MK520.0/8 - 3,8"
Code: MK520.0/8Related products
RETRO3
€173,84
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová baterie s výpustí, Chrom MK521.0/8 - 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€117,81 excl. VAT
€142,55
RETRO3
FREEFREE
€280,03
–18 %
Slezák Rav Morava Retro mixer with head and hand shower chrome MK581.5/3
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€189,77 excl. VAT
€229,62
RETRO3
€277,56
–18 %
Slezák Rav Morava Retro Chrome three-element basin mixer MK533.0
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€188,10 excl. VAT
€227,60
RETRO3
€131,37
–18 %
Slezák Rav Morava Chrome basin mixer with waste opening MK529.0
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€89,02 excl. VAT
€107,72
Retro Chrom Wash basin mixer with ceramic lever taps.
RETRO3
€160,51
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová/dřezová baterie, Chrom MK501.5/29 - 150 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€108,78 excl. VAT
€131,62
RETRO3
€135,82
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Sprchový set s baterií, Chrom MK580.5/2 - 150 mm
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€92,04 excl. VAT
€111,37
RETRO3
€160,51
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová/dřezová baterie, Chrom MK501.0/29 - 100 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€108,78 excl. VAT
€131,62
RETRO3
€261,76
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová baterie podomítková s tělesem, Chrom MK531
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€177,39 excl. VAT
€214,64
RETRO3
FREEFREE
€706,74
–18 %
Slezák Rav Morava Retro chrome bath mixer, freestanding MK550.5/2
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€478,95 excl. VAT
€579,53
RETRO3
€123,47
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Bidetová baterie s výpustí, Chrom MK543.5 - 1/2"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€83,67 excl. VAT
€101,24
RETRO3
FREEFREE
€222,24
–18 %
Slezák Rav Morava Chrome wall-mounted bath mixer 150mm MK559.5/2
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€150,61 excl. VAT
€182,24
Retro Chrome Wall-mounted bath tap with shower stop and shower spout. Ceramic lever taps.
RETRO3
€116,56
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová baterie bez výpusti, Chrom MK528.0 - 3,8"
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€78,99 excl. VAT
€95,58
RETRO3
€104,70
–17 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Sprchová baterie, Chrom MK580.5 - 150 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€70,96 excl. VAT
€85,86
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV MORAVA CHROME RETRO TAPS CERAMIC LEVERS MK5 |
|---|---|
| EAN: | 8595163556669 |
| Color: | Chrom |
| Surface: | Lesklý |
| Series: | Morava |
| Dimension: | 3,8" |
| Battery management: | Kohoutkové |
| Style: | Retro |
| Battery location: | Stojánková |
| Typ kartuše: | Keramický 1/2'' - MD0093,MD0093L |
| Typ_baterie: | Dřezová |
| Material: | Mosaz |
| Otočné ústí: | Ano |
| Perlátor: | PD0038 |
| Typ uchycení: | Stojánkové |
| Výška baterie: | 224 mm |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Celní kód: | 84818011 |
| Průtok vody l/min: | 8.3 |
| Ramínko otočné (ANO,NE): | ano |
| Rozměr balení: | 81 x 423 x 238 mm |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
RETRO3
€172,86
–18 %
Slezák Rav Morava basin mixer for stand mixer black matt/old brass MK120.0/8CMATSM
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
In stock
€117,14 excl. VAT
€141,74
Displayed in the showroom
RETRO3
€172,86
–18 %
Slezák Rav basin mixer with stand mixer black matt MK120.0/8CMAT
The average product rating is 4,9 out of 5 stars.
In stock
€117,14 excl. VAT
€141,74
RETRO3
€121,99
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Dřezová baterie, Chrom MK120.0/8 - 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€82,67 excl. VAT
€100,03
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.