SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Dřezová baterie, Zlatá lesklá MK120.0/8Z - ZLATÁ - lesklá, 3,8"
Code: MK120.0/8ZRelated products
RETRO3
€116,56
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA - Bidetová baterie s výpustí, Zlatá lesklá MK145.5Z - ZLATÁ - lesklá, 1/2"
2-4 weeks
€78,99 excl. VAT
€95,58
RETRO3
€123,47
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová baterie s výpustí, Zlatá lesklá MK129.0Z - ZLATÁ - lesklá, 3,8"
2-4 weeks
€83,67 excl. VAT
€101,24
RETRO3
€548,20
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Vanová baterie 5-otvorová, Zlatá lesklá MK169.5PZ - ZLATÁ - lesklá, 1/2"
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€371,51 excl. VAT
€449,53
RETRO3
€144,71
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Sprchový set s baterií, Zlatá lesklá MK180.0/2Z - ZLATÁ - lesklá, 100 mm
2-4 weeks
€98,07 excl. VAT
€118,66
RETRO3
€354,60
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Vanový set s baterií, Zlatá lesklá MK159.5/2Z
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€240,31 excl. VAT
€290,78
RETRO3
€419,80
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová baterie s výpustí, Zlatá lesklá MK132.5Z - ZLATÁ - lesklá, 1/2"
2-4 weeks
€284,49 excl. VAT
€344,23
RETRO3
€169,89
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Bidetová baterie bez výpusti, Zlatá lesklá MK120.0/9Z - ZLATÁ - lesklá, 3,8"
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€115,13 excl. VAT
€139,31
RETRO3
€98,78
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA - Umyvadlová/dřezová baterie, Zlatá lesklá MK101.5/21Z - ZLATÁ - lesklá, 150 mm
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€66,94 excl. VAT
€81
RETRO3
€201,50
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Bidetová baterie s výpustí, Zlatá lesklá MK121.0/9Z - ZLATÁ - lesklá, 3,8"
2-4 weeks
€136,55 excl. VAT
€165,23
RETRO3
€144,71
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Sprchový set s baterií, Zlatá lesklá MK180.5/2Z - ZLATÁ - lesklá, 150 mm
2-4 weeks
€98,07 excl. VAT
€118,66
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV MORAVA GOLD RETRO TAPS WITH CROSSHEAD MK1 |
|---|---|
| EAN: | 8595163525702 |
| Color: | PVD, Zlatá - lesklá |
| Surface: | Lesklý |
| Length: | 423 |
| Width: | 238 |
| Series: | Morava |
| Dimension: | 3,8" |
| Battery management: | Kohoutkové |
| Style: | Retro |
| Battery location: | Stojánková |
| Product depth: | 81 mm |
| Typ kartuše: | Keramický 1/2'' - MD0093 |
| Typ_baterie: | Dřezová |
| Material: | Mosaz |
| Otočné ústí: | Ano |
| Perlátor: | PD0038 |
| Typ uchycení: | Stojánkové |
| Váha brutto: | 1,95 |
| Výška baterie: | 224 mm |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Celní kód: | 84818011 |
| Průtok vody l/min: | 8.3 |
| Ramínko otočné (ANO,NE): | ano |
| Rozměr balení: | 81 x 423 x 238 mm |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
| Váha netto: | 1,62 |
RETRO3
€121,99
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Dřezová baterie, Chrom MK120.0/8 - 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€82,67 excl. VAT
€100,03
RETRO3
€181,75
–18 %
Slezák Rav Morava sink mixer with swivel round mouth old brass MK120.0/8SM
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
In stock
€123,17 excl. VAT
€149,03
MORAVA RETRO OLD BRASS washbasin / sink tap with swivel round mouth, without drain
Displayed in the showroom
RETRO3
€172,86
–18 %
Slezák Rav basin mixer with stand mixer black matt MK120.0/8CMAT
The average product rating is 4,9 out of 5 stars.
In stock
€117,14 excl. VAT
€141,74
RETRO3
€155,57
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Dřezová baterie, Chrom MK320.0/8 - 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€105,43 excl. VAT
€127,57
RETRO3
€232,12
–18 %
Slezák Rav Morava Sink Faucet Old Brass MK320.0/8SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€157,31 excl. VAT
€190,34
RETRO3
€155,57
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Dřezová baterie , Chrom MK520.0/8 - 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€105,43 excl. VAT
€127,57
Displayed in the showroom
RETRO3
€232,12
–18 %
Slezák Rav Morava Old Brass sink mixer MK520.0/8SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€157,31 excl. VAT
€190,34
Retro sink stand mixer tap with ceramic levers and swivel arm.
RETRO3
€172,86
–18 %
Slezák Rav Morava basin mixer for stand mixer black matt/old brass MK120.0/8CMATSM
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
In stock
€117,14 excl. VAT
€141,74
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.