SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Dřezová baterie, Chrom MK120.0/8 - 3,8"
Code: MK120.0/8Related products
Displayed in the showroom
RETRO3
€81
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová baterie bez výpusti, Chrom MK128.0 - 3,8"
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€54,89 excl. VAT
€66,42
RETRO3
€63,22
–18 %
Slezák Rav Morava wall mounted sink mixer 100mm MK102.0/3
The average product rating is 3,7 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€42,84 excl. VAT
€51,84
RETRO3
€153,60
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA - Mixážní páčka, Chrom MK168.5 - 1/2"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€104,09 excl. VAT
€125,95
RETRO3
€121
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová/dřezová baterie, Chrom MK101.5/29 - 150 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€82 excl. VAT
€99,22
RETRO3
FREEFREE
€265,71
–18 %
Slezák Rav Morava Retro Chrome wall mounted bath mixer 150mm MK160.5/2
The average product rating is 3,7 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€180,07 excl. VAT
€217,88
RETRO3
€58,28
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA - Sprchová baterie, Chrom MK180.0 - 100 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€39,50 excl. VAT
€47,79
Displayed in the showroom
RETRO3
FREEFREE
€252,87
–18 %
Slezák Rav Morava Retro mixer with head and hand shower chrome MK181.5/3
The average product rating is 3,6 out of 5 stars.
In stock
€171,36 excl. VAT
€207,35
RETRO3
€101,24
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Sprchový set s baterií, Chrom MK180.5/2 - 150 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€68,61 excl. VAT
€83,02
RETRO3
€121
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová/dřezová baterie, Chrom MK101.0/29 - 100 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€82 excl. VAT
€99,22
RETRO3
FREEFREE
€368,43
–18 %
Slezák Rav Morava Retro bath mixer in chrome MK169.0S
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€249,68 excl. VAT
€302,11
RETRO3
€387,69
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Vanová baterie 5-otvorová, Chrom MK164.0P - 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€262,74 excl. VAT
€317,91
Displayed in the showroom
RETRO3
€75,07
–18 %
Slezák Rav Morava Chrome bath mixer 150mm with ceramic switch MK154.5
The average product rating is 3,5 out of 5 stars.
In stock
€50,88 excl. VAT
€61,56
RETRO3
€81,98
–17 %
Slezák Rav Morava washbasin mixer with waste chrome MK129.0
The average product rating is 4,2 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€55,56 excl. VAT
€67,23
RETRO3
€70,13
–18 %
Slezák Rav Morava bidet mixer with waste opening MK145.0
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€47,53 excl. VAT
€57,51
RETRO3
€70,62
–18 %
Slezák Rav Morava sink mixer in chrome MK120.0/4
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€47,86 excl. VAT
€57,91
RETRO3
€233,60
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová baterie podomítková s tělesem, Chrom MK131
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€158,31 excl. VAT
€191,56
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV MORAVA CHROME RETRO TAPS WITH CROSSHEAD MK1 |
|---|---|
| EAN: | 8595163509528 |
| Color: | Chrom |
| Surface: | Lesklý |
| Length: | 423 |
| Width: | 238 |
| Series: | Morava |
| Dimension: | 3,8" |
| Battery management: | Kohoutkové |
| Style: | Retro |
| Battery location: | Stojánková |
| Product depth: | 81 mm |
| Typ kartuše: | Keramický 1/2'' - MD0093 |
| Typ_baterie: | Dřezová |
| Material: | Mosaz |
| Otočné ústí: | Ano |
| Perlátor: | PD0038 |
| Typ uchycení: | Stojánkové |
| Váha brutto: | 1,95 |
| Výška baterie: | 224 mm |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Celní kód: | 84818011 |
| Průtok vody l/min: | 8.3 |
| Ramínko otočné (ANO,NE): | ano |
| Rozměr balení: | 81 x 423 x 238 mm |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
| Váha netto: | 1,62 |
RETRO3
€181,75
–18 %
Slezák Rav Morava sink mixer with swivel round mouth old brass MK120.0/8SM
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
In stock
€123,17 excl. VAT
€149,03
MORAVA RETRO OLD BRASS washbasin / sink tap with swivel round mouth, without drain
Displayed in the showroom
RETRO3
€172,86
–18 %
Slezák Rav basin mixer with stand mixer black matt MK120.0/8CMAT
The average product rating is 4,9 out of 5 stars.
In stock
€117,14 excl. VAT
€141,74
RETRO3
€155,57
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Dřezová baterie, Chrom MK320.0/8 - 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€105,43 excl. VAT
€127,57
RETRO3
€232,12
–18 %
Slezák Rav Morava Sink Faucet Old Brass MK320.0/8SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€157,31 excl. VAT
€190,34
RETRO3
€155,57
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Dřezová baterie , Chrom MK520.0/8 - 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€105,43 excl. VAT
€127,57
Displayed in the showroom
RETRO3
€232,12
–18 %
Slezák Rav Morava Old Brass sink mixer MK520.0/8SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€157,31 excl. VAT
€190,34
Retro sink stand mixer tap with ceramic levers and swivel arm.
RETRO3
€172,86
–18 %
Slezák Rav Morava basin mixer for stand mixer black matt/old brass MK120.0/8CMATSM
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
In stock
€117,14 excl. VAT
€141,74
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.