SLEZÁK RAV NIL - Sprchový set s baterií, Zlatá Růžová - kartáčovaná NL181.5/1ZRK
Code: NL181.5/1ZRKProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO SHOWER TAPS |
|---|---|
| Weight: | 1.63 kg |
| EAN: | 8595163599673 |
| Color: | Zlatá růžová kartáčovaná |
| Width: | 164, 164 cm |
| Series: | Nil |
| Dimension: | 150 mm |
| Control: | Pákové |
| Location type: | Nástěnná |
| Product depth: | 93 mm |
| Surface treatment: | PVD |
| Typ kartuše: | Keramická, 35 mm KA3502 |
| Typ_baterie: | Sprchová |
| Délka sprchové hadice: | 1500 |
| Hloubka: | 93 cm |
| Material: | Mosaz |
| Průměr sprchy: | 100 |
| Průtok vody ze sprchy: | 9 |
| Typ uchycení: | Nástěnné |
| Úspora vody: | 40% |
| Úspora vody se sprchou: | 40 |
| Váha brutto: | 1,63 |
| Výška: | 315, 315 cm |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Celní kód: | 84818011 |
| Délka sprchové hadice, mm: | 1500 |
| Průtok vody l/min: | 9.5 |
| Rozměr balení: | 93 x 315 x 164 mm |
| Ruční sprchy, počet funkcí: | 5 |
| se sprchou, bez sprchy: | se sprchovým setem |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
| Typ sprchové hadice: | kov |
| Váha netto: | 1,42 |
| Velikost sprchy ruční sprcha, mm: | ⌀110 |
| Vzhled (kulatá, hranatá) - ruční a stropní sprchy: | kulatá |
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.