SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 3-cestná s tělesem, Zlatá růžová - kartáčovaná SE987.3ZRK
Code: SE987.3ZRKRelated products
RETRO3
€1 128,02
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie do podlahy, Zlatá růžová - kartáčovaná SE950.5/2ZRK
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€764,44 excl. VAT
€924,97
RETRO3
€197,06
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Zlatá růžová - kartáčovaná SE985ZRK
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€133,55 excl. VAT
€161,59
RETRO3
€233,60
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie, Zlatá růžová - kartáčovaná SE935ZRK
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€158,31 excl. VAT
€191,56
RETRO3
€233,60
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchová baterie, Zlatá růžová - kartáčovaná SE980.5ZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 150 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€158,31 excl. VAT
€191,56
RETRO3
€241,51
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie bez výpusti, Zlatá růžová - kartáčovaná SE946.0/1ZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€163,67 excl. VAT
€198,04
RETRO3
€154,09
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie podomítková, Zlatá růžová - kartáčovaná SE843/1ZRK
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€104,42 excl. VAT
€126,35
RETRO3
€274,10
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá růžová - kartáčovaná SE954.5ZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 150 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€185,75 excl. VAT
€224,76
RETRO3
€176,31
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem, Zlatá růžová - kartáčovaná SE983LZRK
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€119,49 excl. VAT
€144,58
RETRO3
€190,14
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie bez výpusti, Zlatá růžová - kartáčovaná SE926.0ZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€128,86 excl. VAT
€155,92
RETRO3
€385,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá růžová kartáčovaná SE955.5ZRK
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€261,06 excl. VAT
€315,88
RETRO3
€369,91
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchový systém s vodovodní baterií, Zlatá růžová - kartáčovaná SE982.5/7-61ZRK
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€250,69 excl. VAT
€303,33
RETRO3
€266,69
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová vysoká baterie bez výpusti, Zlatá růžová - kartáčovaná SE930.0ZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€180,74 excl. VAT
€218,69
RETRO3
€178,29
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie bez výpusti, Zlatá růžová - kartáčovaná SE922.0ZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€120,83 excl. VAT
€146,20
RETRO3
€224,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie s výpustí, Zlatá růžová - kartáčovaná SE945.0KZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€151,95 excl. VAT
€183,86
RETRO3
€221,50
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie bez výpusti, Zlatá růžová - kartáčovaná SE928.0ZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 3/8''
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€150,11 excl. VAT
€181,63
RETRO3
€224,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie s výpustí, Zlatá růžová - kartáčovaná SE945.5KZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 1/2"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€151,95 excl. VAT
€183,86
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV SEINA LEVER MIXERS GOLD ROSE BRUSHED |
|---|---|
| Weight: | 2.53 kg |
| EAN: | 8596700004193 |
| Color: | PVD, Zlatá růžová kartáčovaná |
| Width: | 179, 179 cm |
| Series: | Seina |
| Control: | Pákové |
| Location type: | Podomítková |
| Product depth: | 75 mm |
| Typ kartuše: | 40 mm KA4002 |
| Typ_baterie: | Sprchová/Vanová |
| Hloubka: | 75 cm |
| Material: | Mosaz |
| Přepínač vody: | Keramický KA4010 |
| Typ uchycení: | Podomítkové |
| Váha brutto: | 2,53 |
| Výška: | 440, 440 cm |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Celní kód: | 84818011 |
| Rozměr balení: | 75 x 440 x 179 mm |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
| Váha netto: | 2,29 |
RETRO3
€326,95
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 3-cestná s tělesem, Zlatá - kartáčovaná SE987.3ZK
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€221,57 excl. VAT
€268,10
RETRO3
€326,95
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 3-cestná s tělesem, Zlatá růžová - lesklá SE987.3ZRL
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€221,57 excl. VAT
€268,10
RETRO3
€223,23
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 3-cestná s tělesem a s boxem, Zlatá růžová - kartáčovaná SE987BOXZRK
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€151,28 excl. VAT
€183,05
RETRO3
€326,95
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 3-cestná s tělesem, Zlatá - lesklá SE987.3Z
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€221,57 excl. VAT
€268,10
RETRO3
€223,23
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 3-cestná s tělesem a s boxem, Zlatá - lesklá SE987BOXZ
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€151,28 excl. VAT
€183,05
RETRO3
€223,23
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 3-cestná s tělesem a s boxem, Zlatá růžová - lesklá SE987BOXZRL
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€151,28 excl. VAT
€183,05
RETRO3
€223,23
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 3-cestná s tělesem a s boxem, Zlatá - kartáčovaná SE987BOXZK
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€151,28 excl. VAT
€183,05
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.