SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá růžová kartáčovaná SE955.5ZRK
Code: SE955.5ZRKRelated products
RETRO3
€274,10
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá růžová - kartáčovaná SE954.0ZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 100 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€185,75 excl. VAT
€224,76
RETRO3
€197,06
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Zlatá růžová - kartáčovaná SE985ZRK
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€133,55 excl. VAT
€161,59
RETRO3
€154,09
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie podomítková, Zlatá růžová - kartáčovaná SE843/1ZRK
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€104,42 excl. VAT
€126,35
RETRO3
€733,41
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová vysoká baterie bez výpusti, Zlatá růžová - kartáčovaná SE925.5ZRK
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€497,02 excl. VAT
€601,39
RETRO3
€257,80
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová vysoká baterie bez výpusti, Zlatá růžová - kartáčovaná SE923.0ZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€174,71 excl. VAT
€211,40
RETRO3
€224,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie s výpustí, Zlatá růžová - kartáčovaná SE945.0KZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€151,95 excl. VAT
€183,86
RETRO3
€217,80
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem a s boxem, Zlatá růžová - kartáčovaná SE985BOXZRK
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€147,60 excl. VAT
€178,60
RETRO3
€241,51
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie bez výpusti, Zlatá růžová - kartáčovaná SE946.0/1ZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€163,67 excl. VAT
€198,04
RETRO3
€894,91
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie do podlahy, Zlatá růžová - kartáčovaná SE949.5ZRK
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€606,46 excl. VAT
€733,82
RETRO3
€274,10
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá růžová - kartáčovaná SE954.5ZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 150 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€185,75 excl. VAT
€224,76
RETRO3
€326,95
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 3-cestná s tělesem, Zlatá růžová - kartáčovaná SE987.3ZRK
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€221,57 excl. VAT
€268,10
RETRO3
€233,60
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie, Zlatá růžová - kartáčovaná SE935ZRK
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€158,31 excl. VAT
€191,56
RETRO3
€221,50
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie bez výpusti, Zlatá růžová - kartáčovaná SE928.0ZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 3/8''
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€150,11 excl. VAT
€181,63
RETRO3
€233,60
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchová baterie, Zlatá růžová - kartáčovaná SE980.0ZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 100 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€158,31 excl. VAT
€191,56
RETRO3
€178,29
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie bez výpusti, Zlatá růžová - kartáčovaná SE922.0ZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€120,83 excl. VAT
€146,20
RETRO3
€233,11
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Zlatá růžová - kartáčovaná SE986KZRK
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€157,98 excl. VAT
€191,15
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV SEINA LEVER MIXERS GOLD ROSE BRUSHED |
|---|---|
| EAN: | 8596700003936 |
| Color: | PVD, Zlatá růžová kartáčovaná |
| Series: | Seina |
| Dimension: | 150 mm |
| Control: | Pákové |
| Location type: | Nástěnná |
| Typ kartuše: | 35 mm KA3502, keramická KA3502 |
| Typ_baterie: | Vanová |
| Material: | Mosaz |
| Otočné ústí: | Ne |
| Perlátor: | MA0037 |
| Výška: | 440, 440 cm |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Celní kód: | 84818011 |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
RETRO3
€385,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá kartáčovaná SE955.5ZK
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€261,06 excl. VAT
€315,88
RETRO3
€385,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá růžová lesklá SE955.5ZRL
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€261,06 excl. VAT
€315,88
RETRO3
€385,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá lesklá SE955.5Z
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€261,06 excl. VAT
€315,88
RETRO3
€385,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Stará mosaz SE955.5SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€261,06 excl. VAT
€315,88
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.