SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Stará mosaz SE955.5SM
Code: SE955.5SMRelated products
RETRO3
€31,06
–18 %
Slezak Rav Shower Hand Rose - OLD MOSAZ KS0008SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€21,05 excl. VAT
€25,47
RETRO3
€21,70
–18 %
Slezak Rav shower hose 150cm old brass MH1502SM
The average product rating is 4,9 out of 5 stars.
In stock
€14,70 excl. VAT
€17,79
RETRO3
€58,68
–18 %
Slezák Rav shower set - old brass SK0063SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€39,76 excl. VAT
€48,11
RETRO3
€221,14
–18 %
Slezák Rav Seina basin mixer, old brass, SE928.0SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€149,87 excl. VAT
€181,34
RETRO3
€266,26
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová vysoká baterie bez výpusti, Stará mosaz (Bronz) SE930.0SM - 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€180,44 excl. VAT
€218,33
RETRO3
FREEFREE
€273,66
–18 %
Slezák Rav Seina wall mounted bath mixer 100mm, old brass, SE954.0SM
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
In stock
€185,45 excl. VAT
€224,40
RETRO3
€153,84
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie podomítková, Stará mosaz (Bronz) SE843/1SM
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€104,26 excl. VAT
€126,15
RETRO3
FREEFREE
€273,66
–18 %
Slezák Rav Seina wall mounted bath mixer 150mm, old brass, SE954.5SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€185,45 excl. VAT
€224,40
RETRO3
€241,11
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová/Bidetová baterie bez výpusti, Stará mosaz SE946.0/1SM - Stará mosaz (Bronz), 3,8"
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€163,40 excl. VAT
€197,71
RETRO3
FREEFREE
€266,26
–18 %
Slezák Rav Seina basin mixer, high, old brass, SE930.5SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€180,44 excl. VAT
€218,33
RETRO3
€176,03
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem, Stará mosaz (Bronz) SE983LSM
2-4 weeks
€119,29 excl. VAT
€144,34
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV SEINA LEVER TAPS ANTIQUE BRASS |
|---|---|
| EAN: | 8595163510968 |
| Color: | Stará mosaz (Bronz) |
| Series: | Seina |
| Dimension: | 150 mm |
| Control: | Pákové |
| Location type: | Nástěnná |
| Surface treatment: | Lak |
| Typ kartuše: | 35 mm KA3502, keramická KA3502 |
| Typ_baterie: | Vanová |
| Material: | Mosaz |
| Otočné ústí: | Ne |
| Perlátor: | MA0037 |
| Výška: | 440, 440 cm |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Celní kód: | 84818011 |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
RETRO3
€384,60
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá lesklá SE955.5Z
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€260,64 excl. VAT
€315,37
RETRO3
€384,60
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá kartáčovaná SE955.5ZK
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€260,64 excl. VAT
€315,37
RETRO3
€384,60
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá růžová kartáčovaná SE955.5ZRK
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€260,64 excl. VAT
€315,37
RETRO3
€384,60
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá růžová lesklá SE955.5ZRL
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€260,64 excl. VAT
€315,37
RETRO3
€273,66
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá - lesklá SE954.0Z - ZLATÁ - lesklá, 100 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€185,45 excl. VAT
€224,40
RETRO3
€273,66
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá - lesklá SE954.5Z - ZLATÁ - lesklá, 150 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€185,45 excl. VAT
€224,40
RETRO3
€273,66
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá - kartáčovaná SE954.0ZK - ZLATÁ - kartáčovaná, 100 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€185,45 excl. VAT
€224,40
RETRO3
€273,66
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá - kartáčovaná SE954.5ZK - ZLATÁ - kartáčovaná, 150 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€185,45 excl. VAT
€224,40
RETRO3
FREEFREE
€273,66
–18 %
Slezák Rav Seina wall mounted bath mixer 100mm, old brass, SE954.0SM
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
In stock
€185,45 excl. VAT
€224,40
RETRO3
FREEFREE
€273,66
–18 %
Slezák Rav Seina wall mounted bath mixer 150mm, old brass, SE954.5SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€185,45 excl. VAT
€224,40
RETRO3
€273,66
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá růžová - kartáčovaná SE954.0ZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 100 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€185,45 excl. VAT
€224,40
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.