SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Stará mosaz (Bronz) SE986KSM
Code: SE986KSMRelated products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV SEINA LEVER TAPS ANTIQUE BRASS |
|---|---|
| Weight: | 2.33 kg |
| EAN: | 8595163564190 |
| Color: | Lak, Stará mosaz (Bronz) |
| Surface: | Lesklý |
| Width: | 204, 204 cm |
| Series: | Seina |
| Battery management: | pákové |
| Style: | Retro |
| Battery location: | Podomítková |
| Product depth: | 155 mm |
| Typ kartuše: | Keramická, 35 mm KA3502 |
| Typ_baterie: | Sprchová/Vanová |
| Hloubka: | 155 cm |
| Material: | Mosaz |
| Přepínač vody: | Keramický KA3506 |
| Typ uchycení: | Podomítkové |
| Váha brutto: | 2,33 |
| Výška: | 240, 240 cm |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Celní kód: | 84818011 |
| Rozměr balení: | 155 x 240 x 204 mm |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
| Váha netto: | 2,02 |
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.